Yakamoz Night Club Girne’de karşıyaka bölgesinde hizmet veren gece kulüplerinden biridir. İçinde Bulunduğumuz yıll ne kadar zorlu bir yıll da olsa Yakamoz Night Club için farklı ve olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Yenilenen kadrosu ve hizmetiyle tamamen VİP sınıfına girmiş diyebiliriz.

Yakamoz Gece Külübü değişen sistemiyle çok güzel kızların bulunduğu bir adrese dönüşmüştür. Konumu itibariyle Girneye yakın olması ayrıca gelen misafirlerin ilgisini çekmektedir.

Bu gece kulübüne yakın olan oteller ise şunlardır Merit Royal, Merit Park, Merit Premium, Merit Crytal, Kaya Plazzo, Euro Hotel, Manolya ve la hotel resort olmak üzere bir çok konaklama yerine yakındır. Girne Merkeze Araç ile tahmini 15 dakika sürmektedir

Yakamoz Night Club’ı siz gelen misafirlere anlatmam gerekirse kaliteli bir mekan ve güzel kızlarıyla gelen bütün müşterilerine bir göz ziyafetide sunmaktadır.

Kıbrıs Gece Hayatı’nın vazgeçilmez gece kulüplerinden biri olan Yakamoz sizleri fazlasıyla memnun bırakacaktır. Kulüplte Toplamda 12 bayan konsomatris vardır. Akşam 20.30 da başlıyan dans ve konsomatris showlarıyla gelen herkesin aklını yerinden alacak keyifle ve unutulmaz anlar olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Kıbrıs Night Club’lardan en iyilerinden biri diyebilirim gerçekten kaliteli bir hizmet anlayışları olan işletmeye sahip insanlar bulunmaktadır. Kıbrısa gelecek olan herkesin mutlaka gitmesi gereken gece kulüplerinden biri.

Yakamoz Night Club

Gece 12 de dans gösterisi ve muzük durduğu zaman ise bu sefer gelen misafirler için bir show başlamaktadir. Çünkü gece 01.00 da kızlardan istediğinizi seçip kendinizle götürübilirsiniz ve onla muazzam bir zaman geçirme fırsatı olabilir. Gelemeyen misafirler ise üzelmesin çünkü bizimle whatsapp ve benzeri uygulamar üzerinden irtibata geçip çalışan kızların resmini, kataloğunu sizlere ulaştırrız ve sizinde seçtiğiniz kızı konakladığınız adrese taksi ile gönderebilriz.

Sadece gecemi eğlenecğiz diye sorarsanız tabiki hayır gündüz programlarıylada çalışan bayanları alabalirsiniz. Program saatleri ise şöyledir. Gündüz 11.00 ve 16.00 veya 16.00 dan 21.00 a kadar gündüz 21.00 da başlıyan bir show zamanı bulunmakta gece 00.00 da biten ve sonrasında ise gece 01.00 dan sabah 08.00 a kadarda gece programları sürmektedir.

Vipkibrisgecehayati.com Ekibi sizlere bu harika night club’ta misafir etmek için sabırsızlıkla aramanızı bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir